نام کاربر : کلمه عبور : ثبت نام رمز خود را فراموش کردم
نظر شما درباره محتوای سایت چیست ؟


شرکت های تابعه

این شرکت در راستای ارتقای فعالیت های عمرانی، بازرگانی، تجاری، صنعتی، بازاریابی (و...) خود، اقدام به تاسیس شرکت هایی نموده است که هر کدام از این شرکت ها بر حوزه ای خاص، تمرکز کرده و در پیش برد اهداف شرکت عمران و ساختمان تراز پی ریز نقش بسزایی ایفا می کنند.

عمارت هشتم شرق

شركت عمارت هشتم شرق در اسفند ماه، سال 1387 وابسته به شركت تراز پي ريز با هدف مطالعات و اجراي طرح هاي عمراني و فعاليت در راستاي توسعه كشور عزيزمان در زمينه توليد انبوه مسكن و اجراي هرگونه پروژه تجاري - اداري - گردشگري و ساير پروژه هاي عمراني در داخل و يا خارج از كشور به منظور استفاده يا فروش آن ها، واردات و صادرات انواع كالاهاي مرتبط با فعاليت هاي مذكور با مركزيت  استقرار در شهر مقدس مشهد تاسیس گشته است.

نیرو تراز پی ریز

عمده فعالیت این شرکت تولید و ارائه انواع قطعات الکتریک و مولد های نیروگاهی نظیر مولد های مقیاس کوچک به صورت تولید پراکنده می باشد

ملات  خشک ترازپی ریز

شرکت ملات  خشک تراز پی ریز یکی دیگر از شرکت های زیرمجموعه ی شرکت عمران و ساختمان  تراز پی ریز می باشد که درزمینه تولید انواع ملات های ساختمانی ، خصوصا ملات خشک فعالیت گسترده ای دارد.

ترازان پی ریز

ترازان پی ریز مجموعه ای دیگر از شرکت های تابعه شرکت عمران و ساختمان تراز پی ریز می باشد که بیشتر در حوزه بازرگانی و صادرات و واردات فعال میباشد.

تراز بنای صدرا

شرکت عمرانی تراز بنای صدرا  از مجریان پروژه های عمرانی بزرگی در مجموعه تراز پی ریز می باشد که از شاخص ترین فعالیت های آن می توان با شهرک عظیم تفریحی دراک شیراز و احداث راه و جاده در این شهرستان نام برد.

پویا ارمان ژرف

انجام کلیه فعالیتهای ساختمانی ، مشاوره ، طراحی ، مدیریت طرح ، اجراء در زمینه پیمانکاری ابنیه و فعالیتهای راه سازی ،

شهرک سازی و انبوه سازی مسکن ، خرید ، فروش ، واردات و صادرات مصالح ساختمانی و ماشین آلات مربوط

وبه منظور تولید بلوک و پانل سبک فعالیت در تولید مصالح ساختمانی نوین و با سرمایه گذاری مشترک صندوق بازنشستگی از طریق شرکت عمرانی تراز پی ریز و با حضور شرکت کیسون وهمچنین دشت شایان توسعه شکل گرفته است

مهندسی و عمران سازه پی ریز

از فعالیت های قابل ذکر شرکت مهندسی و عمران سازه پی ریز می توان به انجام کلیه فعالیتهای ساختمانی ، مشاوره ، طراحی ، مدیریت طرح ، اجراء در زمینه پیمانکاری ابنیه و فعالیتهای راه سازی ، شهرک سازی و انبوه سازی مسکن ، خرید ، فروش ، واردات و صادرات مصالح ساختمانی و ماشین آلات مربوط به فعالیتهای مذکور و مشارکت با بخشهای حقیقی یا حقوقی در خصوص واحدهای تولیدی مرتبط با موضوع فعالیت شرکت یا ایجاد و واردات هر گونه صنعت ساختمانی با تکنولوژی جدید بطور اخص و هر گونه مشارکتی که با موارد فوق الذکر ارتباط مستقیم یا غیر مستقیم داشته باشد بطور اعم اشاره داشت.  این شرکت توانایی انجام کلیه پروژه های ساختمانی، سازه های آبی و دریایی،  همچین اجرای پروژه های تونلی و راهسازی و مسکن مهررا دارد . همچنین به واسطه مشارکت با شرکت مهندسین مشاور ابنیه طراحان البرز، قادر به راهبری پروژه ها از طراحی فاز صفر تا اجراء و سرمایه گذاری را دارد